Наші послуги

Миття вікон, вітрин, фасадів

Від чистоти вікон завжди залежить загальна атмосфера в приміщенні. Достатня кількість світла здатне створити сприятливу атмосферу в будинку і хороші умови для роботи в офісі. Тому так важливо стежити за чистотою скла. Фахівці нашої компанії будуть раді Вам допомогти!

А тепер трохи про наші послуги:

– миття вікон зовні і всередині приміщення;

– проведення висотної мийки вікон;

– покриття вікон захисним шаром для підтримки чистоти.

Так само, ми готові розглянути особисті побажання замовника щодо мийки вікон. Гарантуємо якісне виконання роботи в найкоротші терміни.

вікна

Виконуємо очищення в житлових, офісних і промислових спорудах. До складу засобів для чищення, які використовуються в процесі прибирання, входять виключно безпечні для людини і тварин хімічні засоби, здатні швидко очистити вікно без розлучень і плям і не порушити структуру самого скла. Висококваліфікований персонал за домовленістю проведе клінінг в строго певний час, щоб не заважати господарям / клієнтам або співробітникам. Кожен співробітник нашої компанії споряджений спеціальним інвентарем для проведення як внутрішньої, так і зовнішньої чистки вікон, а також, спорядженням для проведення висотних робіт.

вітрини

Компанія «Чистий погляд» пропонує послуги клінінгу вітрин будь-яких розмірів і конструкції і гарантує блискучий результат виконаної роботи. Спеціально навчений персонал споряджений усіма необхідними засобами для очищення вітрини. Технологічне обладнання та якісні очисники виготовлені за всіма світовими стандартами, що дозволяє досягти високої швидкості та ефективності роботи.

фасади

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з клінінгу фасадів будівель, починаючи від одноповерхових будинків, закінчуючи офісними будівлями і підприємствами. Терміни виконання клінінгу залежать від складності роботи і власних уподобань замовника. Чи готові виконувати висотні роботи з використанням підйомної техніки. У разі, коли це неможливо, спеціально навчені працівники володіють методом промислового альпінізму, що дозволить виконати клінінг будь-якої складності.

Етапи проведення миття скляних поверхонь:

– чистка вертикальних і похилих поверхонь;

– виведення стійких і сильних забруднень з стекол і дзеркал;

– полірування поверхонь;

– обробка скла та дзеркал спеціальними водо- і пиловідштовхуючими складами;

– очищення ПВХ, гумових вставок, металевих і дерев’яних поверхонь;

– очищення, полірування та обробка фурнітури.

Використовуємо сучасну техніку, потужні засоби для чищення та якісні витратні матеріали. При необхідності, виконуємо чистку автономними машинами (без підключення до мережі живлення). Зверніться до нас і Ваші вікна засяють!