Наші послуги

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання завжди вимагає індивідуального підходу. Порядок і тип робіт залежать від виду приміщення, ступеня забрудненості, метражу і інших чинників. Нерідко дані захід включає особливі види клінінгових послуг, які не проводяться під час щоденного прибирання або прибирання після будівництва. Процес умовно розділений на три основних стадії: безпосередньо генеральне прибирання, особливі послуги, вивіз сміття з об’єкта.

Чотири кита генерального прибирання від Чистого погляду:

мінімум людей

Вкрай бажано повністю звільнити приміщення і прилеглі території від людей. Адже в процесі наведення порядку може використовуватися гучне обладнання, їдкі миючі засоби і т.д. В цьому випадку прибирання може не тільки перешкодити роботі, але і представляти певну загрозу здоров’ю оточуючих. Нарешті, люди, які не беруть безпосередньої участі в наведенні порядку, будуть тільки заважати.

Тимчасові рамки

Час початку потрібно обговорити його – роботи можуть початися в будь-який час доби. Тривалість залежить від метражу і ступеня забрудненості.

необхідність повторення

Нерідко виникає необхідність в проведенні регулярних генеральних прибирань: раз на рік, раз в сезон, раз в тиждень. У певних випадках, при великому навантаженні на приміщення та обладнання, генеральне прибирання проводиться щодня.

Особливі умови!

Після проведення генерального прибирання, питання підтримки чистоти залишається відкритим. І для замовника найбільш доцільним і вигідним виявляється саме щоденний клінінг.

Щоденний клінінг – основна діяльність нашої компанії, яка надає послуги професійного прибирання з 2007 року. Ми підбираємо для кожного клієнта індивідуальних підхід і прагнемо зробити нашу співпрацю найбільш вигідним для обох сторін, тому, під час підписання договору з нами послуги мийки вікон та хімчистки ви отримуєте абсолютно безкоштовно!

Всі кошти, які використовуються в процесі прибирання, абсолютно безпечні для людей і тварин та повністю відповідають сучасним світовим стандартам.

Перелік стандартних і особливих послуг:

– суха і вологе прибирання підлоги;

– чистка будь-яких підлогових покриттів, килимів, меблів;

– видалення стійких плям, жуйок, сильних забруднень;

– чистка стін, плінтусів, стель, наличників і т.д .;

– чистка вікон, підвіконь, дверей, ширм, арок і т.д .;

– миття скла, дзеркал;

– очищення будь-яких декоративних виробів;

– спеціальна обробка деревини, металу, шкіри та інших матеріалів;

– чистка кімнат з мокрими процесами, кухонного обладнання;

– прибирання ліфтів, ескалаторів, сходових маршів, пандусів і т.д .;

– дезінфекція;

– висотні роботи.

Ми працюємо на виключно високому професійному рівні. Виконати великий обсяг робіт в нашій області – не проблема!