Наші послуги

Хімчистка килимів, диванів, ковроліну та інших м’яких меблів

Тканини, волокна, покриття – натуральні і синтетичні, потребують особливого догляду. М’які меблі, теплі пухнасті підлоги, салони автомобілів – все це робить життя максимальної затишною. Але тільки чисті матеріали дарують відчуття комфорту і теплоти. Наші співробітники знають, як працювати з самими різними матеріалами і виконують якісну глибоку чистку.

Багато предметів інтер’єру і покриття постійно накопичують пил, запахи, бактерії. Повноцінний клінінг – це не просто освіження верхнього шару матеріалу, а глибоке очищення, яка включає: дезінфекцію, підняття ворсу, видалення плям, розгладжування поверхні, відновлення кольору і т.д.

Ми проводимо хімчистку:

– м’яких меблів;

– покриття для підлоги і килимів;

– салонів транспортних засобів (авто, поїзди, яхти, літаки);

– лаштунків, штор, доріжок, тентів.

суха хімчистка

Чистимо з вакуумним пилососом. На покриття попередньо наносяться пінні склади або сухі порошки, потім виконується обробка дискової машиною.

волога хімчистка

Складна, але і більш ефективна система очищення. Початкова стадія – обробка вакуумним пилососом. Видалення локальних плям. Втирання спеціального порошку або емульсії роторними щітками. Глибока чистка екстракторной машиною. Заключне висушування електричної сушаркою.

Варто враховувати, що сильно забруднені вироби потребують більш жорсткої хімчистці. Предмети інтер’єру і покриття з великою кількістю пилу і бруду зношуються значно швидше чистих. Тому бажано проводити регулярне чищення і не допускати глибокого забруднення.

Фахівцями нашої компанії розроблені індивідуальні системи оцінки і подальшого клінінгу, завдяки яким кожна задача має індивідуальний підхід і реалізацію.

В роботі використовуємо безпечні для людини, що не викликають алергію кошти. Виконуємо прибирання дитячих меблів і кімнат. Дезодоріруем поверхні. Виконуємо пост-обробку спеціальними складами, що сповільнюють забруднення.

Зверніться до нас, і ми наповнимо ваше життя чистотою і свіжістю!