Наші послуги

Полірування, чистка підлоги

Підлога витримує найбільше навантаження, накопичує величезну кількість забруднень, в тому числі і локальних, які в’їдаються і проникають в структуру плитки. Тому чистота підлогових покриттів – це питання не тільки гігієни і охайності приміщення, але і безпеки здоров’я.

Підтримка чистоти – гарантія того, що підлога прослужить довше, а приміщення буде свіжим і естетично привабливим. Компанія «Чистий погляд» знає специфіку роботи з різними матеріалами: з твердими підлогами (мармур і мармурова крихта, кераміка, сланець, граніт, кахельна плитка), і напівтверді (ПВХ, дерево, вініл, ламінат, паркет) і т.д.

Вузькоспеціалізовані знання співробітників нашої компанії допоможуть оптимально і швидко вирішити будь-які проблеми наших клієнтів. Ми стежимо і впроваджуємо передові технології в області клінінгу, використовуємо в роботі тільки перевірений матеріали, що гарантує високоточний і гнучкий підхід на кожному етапі нашої роботи.

Види послуг з чищення підлогових покриттів:

– прибирання пилососом;

– вологе прибирання;

– полірування (стандартна, розпилювальна, високошвидкісна);

– глибока чистка;

– роторна чистка;

– обдирання;

– сушка поверхні;

– видалення розлучень;

– пінна і суха чистка килимових покриттів.

Комплексний підхід

Ми практикуємо комплексний підхід і гарантуємо якість кожного прибирання! Перед початком роботи наші фахівці проведуть оцінку типу покриття і його стану.

Важливою умовою і запорукою чистоти є методичність проведення клінінгу, а при дотриманні простих заходів підтримання порядку потрібно буде витрачати мінімум часу і зусиль.

Як правило, чищення підлоги починається з видалення пилу, піску, бруду, сухого ґрунту з покриття. Завдяки цьому бруд не буде розноситися і дряпати поверхню, і ви, нарешті, можете зітхнути спокійно. При необхідності більш жорсткого впливу використовуються: моп, пад, а також миючий пилосос, яким забирається присохлої або в’їдаються бруд. Спеціальними засобами, що чистять речовинами прибираються стійкі плями і потемніння. За допомогою полірування знімається тонкий верхній шар покриття, бруд в який проникла методом дифузії. Такий підхід дозволяє з мінімальними втратами часу і зусиль домогтися максимального результату і відчутно продовжити терміни експлуатації підлогових покриттів.

Подальша обробка з нанесенням спеціальних грязе і водовідштовхувальних безпечних хімічних складів допомагає захистити покриття і довше зберігати його чистоту. Це також профілактична процедура. Обробка попереджає виникнення згубних грибкових і інфекційних процесів.

Остаточний етап роботи – нанесення поліролі, лаку або мастики в залежності від типу і структури покриття. Наші компетентні співробітники допоможуть зробити приміщення естетично красивим і відреставрувати ділянки підлоги, що вимагають особливої ​​уваги.

Зверніться в «Чистий погляд» і ми з радістю допоможемо навести ідеальну чистоту!