Новини

Чиї послуги обрати: професійного клінінгу або прибиральника?

Опубліковано

Усі ми любимо чистоту, яка напряму впливає на здоров’я, настрій, атмосферу, працездатність та кількість клієнтів.
Хочемо вам розповісти про те, чому клінінгова компанія краще та в рази ефективніша ніж прибиральник.
– У клінінговій компанії “Чистий Погляд” ми регулярно проводимо навчання працівників. Саме тому наші клінери знають все про специфіку прибирань і можуть за хвилини робити те, над чим звичайному прибиральнику довелося б попітніти.

Як ми працюємо

Прибирання промислових приміщень

Опубліковано

З прибиранням промислового цеху або складу впоратись власними силами за допомогою підручних засобів досить важко. Адже це велика площа, наявність складних для очищення поверхонь, сильні, а іноді й хімічні забруднення.

Які особливості прибирання таких приміщень:
– Регулярність. Адже на таких об’єктах завжди велика прохідність;

Новини

Прибирання логістичних центрів

Опубліковано

Дотримання чистоти в логістичних центрах є дуже важливою частиною ведення бізнесу, так як в них зберігаються практично всі товари, які потрапляють на прилавки магазинів або інших підприємств.

В основному логістичні центри мають великі території, і проводити прибирання силами підлеглих без необхідної техніки, інвентаря та хімічних засобів – неефективно.

Новини

Дезінфекція для бізнесу

Опубліковано

В умовах теперішньої реальності дезінфекція – це життєво необхідний захід, що допомагає боротися зі спалахами сезонних захворювань та поширенням різних небезпечних мікроорганізмів.

Це специфічна процедура, яку варто проводити акуратно і тільки професійними клінерами та сертифікованими засобами.

Новини

Про устаткування та мийні засоби

Опубліковано

Одне з найпоширеніших питань від клієнтів, які постають перед клінінговою службою, це питання про професійні мийні засоби, інвентар та чим вони відрізняються від звичайних.

Відповімо на це питання сьогодні.

– Звичайний пилосос, навіть, якщо він є потужним та сучасним, не може порівнятись з професійним, який має більшу потужність та довготривалість.

Новини

Соціальна акція

Опубліковано

В компанії “Чистий Погляд” ми вважаємо, що бізнес повинен бути соціально відповідальним.
Кожного місяця ми намагаємось допомагати тим, хто цього потребує і робити щось корисне та хороше для інших.

Наші послуги

Хімчистка килимів, диванів, ковроліну та інших м’яких меблів

Опубліковано

Тканини, волокна, покриття – натуральні і синтетичні, потребують особливого догляду. М’які меблі, теплі пухнасті підлоги, салони автомобілів – все це робить життя максимальної затишною. Але тільки чисті матеріали дарують відчуття комфорту і теплоти. Наші співробітники знають, як працювати з самими різними матеріалами і виконують якісну глибоку чистку.

Наші послуги

Післябудівельне прибирання

Опубліковано

Прибирання після ремонту – це, фактично, ретельна підготовка споруди або приміщення до заносу предметів інтер’єру і в’їзду мешканців або співробітників компанії. Як правило, за обсягом проведеної роботи, прибирання після ремонту можна порівняти з ген. прибиранням. Процес можна умовно розділити на три основних етапи: наведення порядку, спеціалізовані послуги (при необхідності), вивезення сміття з об’єкта.

Наші послуги

Прибирання вокзалів і аеропортів

Опубліковано

Аеропорт – в певному сенсі, перша пам’ятка міста. Чистий, охайний і свіжий аеропорт – відмінна можливість справити хороше враження на важливих гостей. Але впоратися з прибиранням такого комплексу може тільки кваліфікована компанія, з великими теоретичними знаннями і практичними навичками.