Новини

Про устаткування та мийні засоби

Одне з найпоширеніших питань від клієнтів, які постають перед клінінговою службою, це питання про професійні мийні засоби, інвентар та чим вони відрізняються від звичайних.
Відповімо на це питання сьогодні.
– Звичайний пилосос, навіть, якщо він є потужним та сучасним, не може порівнятись з професійним, який має більшу потужність та довготривалість. Після обробки технікою, яку використовують спеціалісти у бактерій та бруду не залишиться жодного шансу.
– Професійні миючі засоби мають високу ефективність, але не шкодять довкіллю та здоров’ю людини. Ми особисто віддаємо перевагу сучасним засобам для миття на безфосфатній основі. Вони видаляють бруд краще за найсильніші хімічні сполуки, але є повністю безпечними для людини та екології. Такий підхід дозволяє обробляти приміщення з високими вимогами, наприклад, дитячі кімнати, шкільні та дошкільні заклади, медичні установи.
І головне, що хочемо зазначити – навіть найпотужніші прилади та засоби у руках дилетанта будуть малоефективними. Але це – не про нас. Наші клінери мають великий досвід та вміло впораються з будь-яким завданням, незалежно від його складності.
Саме тому професійне прибирання від “Чистого Погляду” – це ефективний метод підтримання чистоти будь-де. А ретельно відібрані миючі засоби та сучасна техніка роблять процес прибирання швидким та результативним.