Новини

Атмосфера в колективі

        Компанія «Чистий Погляд» є одним із лідерів клінінгових послуг в Україні. Протягом 13 років ми не перестаємо удосконалювати свої вміння, навички та знання в даній сфері. За цей час ми також з гордістю можемо говорити про свою експертність в підборі персоналу та комфортних умовах праці, адже внутрішня атмосфера в колективі дуже важлива як для співробітників, так і для самої організації. Це те, що супроводжує колектив протягом всього процесу діяльності.

         Дуже важливе середовище,  в якому працює кожен з нас, адже чималу частину свого життя ми проводимо на роботі. В колективі ми без сумніву завжди притримуємося одного з пунктів нашої корпоративної культури: «Позитивно впливати на колег, надихати їх».

         З метою підвищення комфортного клімату в колективі ми проводимо тренінги, за допомогою яких підвищується культура взаємодії та спілкування.

         Кожен наш працівник розуміє, що високий рівень ефективності поставлених завдань відкриває перед ним можливості щодо навчання та кар’єрного росту, та це мотивує його до максимального докладання зусиль та досягнення успіхів.

         Для згуртованості колективу також неабияке значення мають особистісні характеристики керівника, такі як: тактовність, цілеспрямованість, усвідомленість, відповідальність, критичність, вибірковість, дієвість та визначеність. І це все саме про керівника «Чистого Погляду».

         Ми цінуємо кожного, хто в нашій КОМАНДІ.