Наші послуги

Прибирання ТРЦ

Ніщо не засмічується так швидко, як торгово-розважальні центри. Гори чеків, обгорток, упаковок, сліди на підлозі і стінах, пролиті напої і залишки їжі – все це проблеми, з якими доводиться стикатися щодня роботи розважального комплексу.

Компанія «Чистий погляд» – майстер своєї справи. У будь-який час наші співробітники готові розібратися з хаосом в ТРЦ і відтворити легку і приємну атмосферу, мотивуючу клієнтів на відвідування, а співробітників на старанну роботу. Ми розробляємо індивідуальні програми для кожного клієнта і готові 24 години на добу забезпечувати порядок в кожному куточку торгово-розважального центру.

Ми проводимо аудит якості виконуваних робіт 2 рази в тиждень, а гнучка система пріоритетів клінінгу вигідно виділяє нас серед інших компаній.

Щоденне прибирання ТРЦ – це, в першу чергу, суха і вологе прибирання підлоги. За допомогою чистячих гіпоалергенних засобів, безпечних для здоров’я, і ​​професійної техніки фахівці доведуть до блиску будь-яке підлогове покриття, незалежно від ступеня забруднення. За допомогою ефективних методик і технологій збирання підлогових покриттів навіть найважча задача виконується швидко і якісно.

В арсеналі фахівців «Чистого погляду» не тільки ефективні гігієнічні засоби, а й розуміння специфіки клінінгу вікон, поручнів, вітрин і всіх деталей інтер’єру. Завдяки цьому Ваш комплекс завжди чистий і респектабельний.

Важливим є прибирання ліфтів, паркінгів та ескалаторів. Сильний потік відвідувачів вимагає ретельного прибирання цих елементів без втрати часу. Ми зможемо впоратися з цим завданням непомітно і комфортно для Вас і гостей ТРЦ.