Наші послуги

Прибирання супермаркетів

Компанія «Чистий погляд» – це інноваційні технології клінінгу і гранично відповідальний підхід в питаннях чистоти! Ці два фактори завжди є головними, коли мова йде про гігієну супермаркету. Наші співробітники здатні реалізувати високі обсяги робота в найкоротші терміни і на професійному рівні. Ми розуміємо, як важливо дотримуватися графіка, коли мова йде про експлуатацію великих приміщень супермаркетів. Наші фахівці використовують інвентар, який відповідає передовим стандартам і вимогам. Гігієнічні засоби і технології, які використовуються «Чистим поглядом» відповідають європейським стандартам безпеки і якості.

Широкий спектр послуг, що надається нашою компанією – заслуга великого досвіду роботи на ринку клінінгу.

Ми виконуємо:

– мийку горизонтальних поверхонь, холодильних камер, дверей, дверних рам, банкоматів, розрахункових терміналів, навісних знаків декору;

– прибирання технічних приміщень (роздягальні, їдальні, технічних коридорів, службових туалетних приміщень, складів);

– чистку заприлавочной зон, чистку плінтусів, кас, сумочних, сміттєвих баків, прикасових зон;

– мийку підлог і стін, покриття для підлоги, килимів, підвіконь, рамп, парковок, скляних поверхонь;

– прибирання сміття.

До кожного клієнта наша компанія підбирає індивідуальний підхід, побудований на Ваших побажаннях і вимогах.

Компанія «Чистий погляд» регулярно інтегрує нові адміністративні та клінінгові технології, користуючись як власними неповторними технологіями, так і досвідом європейських компаній. Для оцінки якості проведеної роботи в адміністративному відділі «Чистого погляду» існує відділ контролю якості, що забезпечує найвищий рівень надання послуг за допомогою інноваційної системи оцінок.

Пріоритети нашої роботи – не тільки наведення порядку, а й збереження експлуатаційної довговічності. Співпрацюючи з нами, ви не тільки отримуєте гарантовану чистоту, але й заощаджуєте відчутні кошти і час на непотрібному ремонті техніки, на витратах на адміністративний персонал, який щодня координує і систематизує роботу прибиральників.

Зателефонуйте або напишіть нам. Менеджери «Чистого погляду» проведуть консультацію, підберуть найбільш відповідний графік і підхід до вашого запитання, допоможуть вирішити всі Ваші проблеми!