Наші послуги

Прибирання вокзалів і аеропортів

Аеропорт – в певному сенсі, перша пам’ятка міста. Чистий, охайний і свіжий аеропорт – відмінна можливість справити хороше враження на важливих гостей. Але впоратися з прибиранням такого комплексу може тільки кваліфікована компанія, з великими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Переваги, що відрізняють нас від конкурентів:

– здатність організувати роботу на високому професійному рівні;

– реалізація великого обсягу робіт в області клінінгу;

– виконання прибирання по строго певній оперативній схемі.

Ми займаємося очищенням побутових кімнат, прибиранням плінтусів, дверей, пилу на горизонтальних і похилих поверхнях, прибираємо роздягальні, їдальні для персоналу, технічні коридори, туалети, очищаємо сміттєві бачки, прибираємо пил і бруд з декоративних елементів, вичищаємо бруд зі швів і важкодоступних місць і багато іншого.

А також проводимо мийку стекол, аварійного виходу, груп вильоту, очищення вітражів і скляних поверхонь, прибирання галерей, перонів (в тому числі стіни, перекриття та стелі), прибирання пандусів.

Вокзал щорічно, щомісяця, щодня і буквально щомиті пропускає найпотужніші потоки трафіку. Причому, через каси, зали очікування і перони проходять люди з самим різним рівнем культури. На жаль, усвідомлена особистість, яка піклується про прилеглих просторах і навколишньому середовищу – велика рідкість. Але в комплексі неодмінно потрібно підтримувати порядок, і неухильно виконувати вимоги санепідемстанції. З цими завданнями краще за інших впорається клінінгова компанія «Чистий погляд».

Ми постійно стежимо за передовими технологіями в області клінінгу і використовує в роботі тільки перевірені технології і матеріали.

Очищаємо зали вокзалу: каси, зали очікування, буфети, складські приміщення. Миємо підлогу, сидіння, дверні ручки, підвіконня. Прибираємо сміття: дерев’яні бруски і тріски, картонні коробки і шматки паперу, дошки, пакети і шини.

В роботі використовуємо:

– професійну збиральну техніку;

– потужні засоби для чищення;

– висококласний інвентар.

Зверніть увагу: прибирання зовнішньої частини приміщення оплачується окремо!

Працюємо в практично будь-яких умовах. Щільний трафік, великі площі і найсильніша засміченість – не проблема для нас! Великий досвід і багатий кейс успішно завершених проектів – найкраща гарантія бездоганною прибирання.